Manders Dance Factory - MUSICAL - DANS - SPORT
Lesprogramma  DANS 
JANUARI 2016
Hip Hop / Kinderballet / Breakdance / Stijldans


HIP HOP                   HIPHOP
GEMERT                                            UDEN
Maandag 18 januari                                                    Vrijdag 22 januari
15:45  Hip Hop Mini (6-8jr.)                                          Zaal Eigen Herd, Rooijsestraat 32
16:30  Free Dance Crew                                                    17:15 Hip Hop Mini (6-8jr.)
17:15  Hip Hop Mini Master (8jr.)                               18:00 Hip Hop Kids (9-12jr.) 
18:00  Hip Hop Duo training kids                           18:45 Hip Hop Teens (12-15jr.)
                                                                                                                   
Dinsdag 19 januari
15:40  Team Keep Calm Crew 
15:45  Team No Problem Crew                              
16:30  Hip Hop Kids (11-12jr.)                                      
16:30  Hip Hop Mini (6-8jr.)                                    
17:15  Hip Hop Kids (9-10jr.)                                        
                                                                                                                     
Woensdag 20 januari                                               
16:30  Hip Hop X-mini (4-5jr.)
17:15  Hip Hop Teens Master (12-15jr.)
18:00  Team B-Ware
18:45  Hip Hop Kids (9-12jr.)
19:30  Moderne Dans (NIEUW!)

Donderdag 21 januari
15:45  Wedstrijd training duo/solo kids & teens
16:45  Team NoLimits Crew
17:45  Team Like That Crew
18:15  Hip Hop Teens Master (12-15jr.)
18:45  Team Girls United Crew
19:45  Team Make Dance Crew
20:15  Hip Hop Youth Master (va.15jr.)
21:00  Wedstrijd training duo/solo teens/adults

Vrijdag 22 januari
15:45  Hip Hop Mini (6-8jr.)
16:30  Hip Hop Kids (9-12jr.)
17:15  Hip Hop Teens (12-15 jr.)
18:00 Formation Team MDF Crew

Zaterdag 9 januari
11:00 tot 13:00 IDO wedstrijd training 

Maandag 4 januari
17:45 tot 18:45 IDO wedstrijd training 

BEEK & DONK
Vrijdag 22 januari
17:00  Hip Hop Mini (6-8jr.)
17:45  Hip Hop Kids (9-12jr.)
 
KINDERBALLET
Zaterdag 16 januari
09:00  Peuterdans (3 jr.)
09:30  Klassiek (gr. 1/2/3)
10:15  Klassiek (gr. 4/5/6)

MODERNE DANS
Woensdag 
19.30-20.30u. Modern
BREAKDANCE
GEMERT
Vrijdag 22 januari
16:30  B-Boys / girls (6-9jr.)
17:15  B-Boys / girls (va.10jr.)

BEEK & DONK
Vrijdag 22 januari
18:30  B-Boys / girls (6-12jr.)

STIJLDANS
GEMERT
Voor privé-lessen of speciale dansen kunt u bellen voor informatie of om een afspraak te maken, 06-20882266.



Website Builder
mogelijk gemaakt
door Vistaprint