Manders Dance Factory - MUSICAL - DANS - SPORT
Lesprogramma  DANS 
SEPTEMBER 2015
Hip Hop / Kinderballet / Breakdance / Stijldans


HIP HOP                   HIPHOP
GEMERT                                            UDEN
Maandag 14 september                                             Dinsdag 15 september  
15:30  Hip Hop Mini (6-8jr.)                                          Zaal Muzerijk, Bitswijk               
16:15  Hip Hop Teens (12-15jr.)                                  14:45 Hip Hop Mini (6-8jr.)
17:00  Hip Hop Mini Master (8jr.)                               15:30 Hip Hop Kids (9-12jr.)
17:45  Nieuw Kids Team                                       16:15 Hip Hop Teens (12-15jr.)                                                                                           17:00 Hip Hop X-mini (4-5jr.)
Dinsdag 15 september
15:40  Team Juniors Up                                        Vrijdag 18 september
16:15  Hip Hop Kids (11-12jr.)                                      Zaal Eigen Herd, Rooijsestraat 32
17:00  Team Cute Ninas                                       17:15 Hip Hop X-mini (4-5jr.)
17:45 Hip Hop Kids (9-10jr.)                                        18:00 Hip Hop Mini (6-8jr.)
                                                                                                                    18:45 Hip Hop Kids (9-12jr.)
Woensdag 16 september                                          19:30 Hip Hop Teens (12-15jr.)
15:45  Team Power Gigas
16:30  Hip Hop X-mini (4-5jr.)
17:15  Hip Hop Teens Master (12-15jr.)
18:00  Team B-Ware
18:45  Hip Hop Kids (9-12jr.)

Donderdag 17 september
15:45  Wedstrijd training duo/solo kids & teens
15:45  Team Junior Master
16:45  Team Junior Star
18:15  Hip Hop Teens Master (12-15jr.)
18:45  Team Blixx
19:45  Team Seven Chickas
20:15  Hip Hop Youth Master (va.15jr.)
21:00  Wedstrijd training duo/solo teens/adults

Vrijdag 18 september
15.00  Hip Hop X-mini (4-5jr.)
15:45  Hip Hop Mini (6-8jr.)
16:30  Hip Hop Kids (9-12jr.)
17:15  Hip Hop Teens (12-15 jr.)
 18:00 Formation Team Juniors

Zaterdag 12 september
11:00 tot 13:00 IDO wedstrijd training 

Maandag 14 september
17:45 tot 18:45 IDO wedstrijd training 

BEEK & DONK
Vrijdag 18 september
16:15  Hip Hop Teens (13-15jr.)
17:00  Hip Hop Mini (6-8jr.)
17:45  Hip Hop Kids (9-12jr.)
 
KINDERBALLET
Zaterdag 12 september
09:00  Peuterdans (3 jr.)
09:30  Klassiek (gr. 1/2/3)
10:15  Klassiek (gr. 4/5/6)


BREAKDANCE
GEMERT
Vrijdag 18 september
16:30  B-Boys / girls (7-12jr.) BEGINNERS
17:15  B-Boys / girls GEVORDERD

BEEK & DONK
Vrijdag 18 september
18:30  B-Boys / girls GEVORDERD
19:15  B-Boys / girls (7-12jr.) BEGINNERS

STIJLDANS
GEMERT
Dinsdag 15 september
20:45 - 22:00 Beginners

Voor privé-lessen kunt u bellen om een afspraak te maken, 06-20882266.



Website Builder
mogelijk gemaakt
door Vistaprint